Moc olejku arganowego zamknięta w produktach Cece Argan

Olejek arganowy Cece Argan

Świat, w którym przyszło nam żyć

Człowiek nie może istnieć bez jakże tajemniczego otoczenia przyrody. Rośliny zapewniają źródło wrażeń dla każdego z naszych zmysłów. Dbają o doznania estetyczne dla naszych oczu, zapewniają niesamowite doświadczenia zapachowe dla naszego węchu, możemy ich spróbować, dotknąć, a także posłuchać. Trwanie istotny ludzkiej w idealnej harmonii ze światem przyrody sprawia także, że możemy zapewnić sobie pozytywny wpływ, tak na funkcjonowanie naszego organizmu, jak i urody. Stanowią one bowiem remedium na większość problemów zdrowotnych oraz potrafią odsłonić nieporównywalne z niczym właściwości pielęgnacyjne.

Wiedzieli już o tym nasi przodkowie.

Przemierzając bezkresy naszej planety starali się poznać to wszystko, co zostało dla nich przygotowane i wprowadzić do swojego funkcjonowania. Jednym z takich darów natury, znanych od stuleci są owoce arganowca, stanowiące podstawę produkcji drogocennego dla naszej urody, oleju arganowego.

Z tego artykułu dowiesz się:

 • Jak to się zaczęło, czyli historia owoców arganowca
 • Olejek arganowy i jego działanie
 • Seria, którą warto poznać. Krótko o Cece Argan
 • Pielęgnacja nie tylko włosów, ale i ciała z kosmetykami Cece Argan

Olejek arganowy – jak to się zaczęło?

Pierwsze zastosowanie tej cudownej rośliny odkryli rdzenni mieszkańcy Maroka – Berberowie. Tamtejsze kobiety rozdrabniały ręcznie, ziarna owoców arganowca dążąc do uzyskania oleistej pasty, którą następnie przekształcały w olej. Berberowie nie znali oczywiście dokładnej zawartości rośliny, jednakże doświadczenia przyczyniły się do faktu, że wprowadzona została ona do ich tradycyjnej farmakologii.

Dostrzegli oni, że działa on fantastycznie na problem poparzeń słonecznych, a także chorób skóry. Przyspiesza gojenie się ran, leczy choroby serca, zapobiega miażdżycy i pomaga w przypadku wielu innych dolegliwości. Co więcej, zapewnia cudowne właściwości pielęgnacyjne i korzystnie wpływa na urodę, dbając o nią w każdym możliwym aspekcie.

Dlaczego olejek arganowy jest tak drogocenny?

To doprowadziło do tego, że stał się on podstawą badań naukowych. Odkryto, że jest on bogatym źródłem kwasów tłuszczowych, antyoksydantów, steroli roślinnych, fenoli, oraz witaminy E w takiej zawartości, której próżno szukać w jakimkolwiek innym oleju na świecie. Składniki te mają ogromne znaczenie w pielęgnacji urody. Przyczyniają się do zapewnienia skórze działania odżywczego, regenerującego, a ponadto odmładzającego. Co więcej, uzupełniają ubytki w naturalnej barierze ochronnej naskórka, zapobiegają utracie wody, mają działanie wygładzające oraz zmiękczające. Wpływają na wzmocnienie włosów oraz ich blask i miękkość.

Wyniki badań naukowych przyczyniły się do tego, że zaczęto wykorzystywać „płynne złoto” z Maroka w produkcji kosmetyków. Drogocenne właściwości olejku arganowego zostały docenione między innymi przez markę Cece of Sweden, która z myślą o wymagających kobietach poszukujących wyjątkowych kosmetyków, przygotowała niesamowitą linię preparatów, trafiającą wprost do Twoich dłoni, określaną mianem Cece Argan.

Dlaczego warto poznać serię kosmetyków Cece Argan?

Kosmetyki Cece Argan tak jak inne produkty marki Cece od Sweden zostały przygotowane w oparciu o nowoczesne technologie, a co najważniejsze najlepsze dostępne na świecie surowce. Każdy produkt zawiera w sobie innowacyjne formuły, które są owocem długoletniej współpracy profesjonalistów w zakresie pielęgnacji włosów.

Cece Argan bazuje na drogocennej mocy olejku arganowego, którego zawartość w danych kosmetykach jest znacząca. Co więcej, pozostałe składniki preparatów należących do danej serii zostały dobrane w taki sposób, aby skutecznie się uzupełniały oraz dbały o pielęgnację włosów i ciała w każdym najmniejszym szczególe.

Seria Cece Argan zapewniająca skuteczną troskę o Twoje włosy to:

 • szampon arganowy do włosów suchych i zniszczonych Cece Argan
 • odżywka do suchych i zniszczonych włosów Cece Argan
 • serum arganowe do suchych i zniszczonych włosów Cece Argan
 • maska arganowa Cece Argan
 • olejek arganowy Cece Argan

Systematyczne stosowanie preparatów z bogatą zawartością olejku arganowego sprawi, że kosmyki stopniowo odzyskają swoją kondycję. Kosmetyki zadbają także o najważniejszą kwestię dla włosów, a mianowicie ich nawilżenie. Włosy bowiem tak jak każda inna komórka ludzkiego ciała, do prawidłowego funkcjonowania potrzebują nawodnienia, a Cece Argan im to zapewnia.

Moc olejku arganowego zamknięta w formułach kosmetyków marki Cece of Sweden sprawi, że z czasem zauważysz jak Twoje włosy są wzmocnione i odżywione. Co więcej, formuły kosmetyków zostały tak przygotowane aby nie powodować zbędnego obciążenia dla Twoich włosów.

Cece Argan to także skuteczne kosmetyki dbające o pielęgnację naszego ciała. Wymienić tutaj można:

 • peeling do ciała z olejkiem arganowym Cece Argan
 • masło arganowe do ciała Cece Argan
 • balsam do ciała z olejkiem arganowym Cece Argan
 • żel pod prysznic Cece Argan Shower Gel

Formuła kosmetyków do ciała dzięki dużej zawartości „płynnego złota Maroka” zapewni długotrwałe nawilżenie i wzmocnienie skóry. Antyoksydanty zawarte w olejku ochronią naszą skórę przed negatywnym działaniem wolnych rodników, a co za tym idzie, skutecznie wpłyną na opóźnienie procesów starzenia się skóry.

Kosmetyki Cece Argan przynoszą pożądane rezultaty, gdy stosowane są systematycznie. Ponadto dla opisanego wyżej efektu, warto wykorzystywać różne preparaty należące do danej serii w jednym czasie. Podkreślić należy fakt, że preparaty te zdobyły wyróżnienie w plebiscycie magazynu Świat Kobiety „Super Produkt 2014” 

Skorzystaj z drogocennych darów natury i odkryj moc olejku arganowego zamkniętą w produktach Cece Argan!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *