Wyświetlanie 1–24 z 113 wyników

Marka Cece of Sweden
Obecna od 1995 roku na polskim rynku marka Cece of Sweden wywodzi swoją nazwę od słów creative coiffure, co można by przetłumaczyć jako kreatywne fryzjerstwo. Sweden natomiast stanowi nawiązanie do szwedzkiej receptury oraz technologii produkcji. Kosmetyki są znane z wielu serii, przy czym do najbardziej popularnych należą: Cece Med Silk, Cece Argan oraz Cece Med Prevent Hair, stanowiąca solidny fundament w walce z wypadaniem włosów.
Profesjonalne kosmetyki do włosów Cece of Sweden pozwoliły spojrzeć na rynek kosmetyków z zupełnie innej strony. Marka Cece oferując jedynie kosmetyki najwyższej jakości, które zostają wyprodukowane w oparciu o nowoczesne technologie i najlepsze dostępne na świecie surowce, udowadnia to co istotne, że wysoka jakość idzie w parze z atrakcyjnymi cenami.
Doskonałym tego przykładem jest farba Cece of Sweden. Jest to profesjonalna farba, która charakteryzuje się nie tylko perfekcyjnym kryciem siwych pasm, ale także niesamowitymi rezultatami. Farba zapewnia intensywne odcienie włosom, które utrzymają się przez bardzo długi czas. Atrakcyjna cena 15,99zł sprawia, że jest to produkt, obok którego nie powinno się przejść obojętnie. Ponad 80 odcieni oraz 4 rodzaje dedykowanych oksydantów od Cece of Sweden, przekonuje coraz to szerszą rzeszę profesjonalnych fryzjerów do korzystania jedynie z kosmetyków od Cece.
Więcej (...)

Oceniony 0 na 5.
24,99
Brak w magazynie
Brak w magazynie