O Nas – o naszym sklepie profryz.pl

Stworzony w 2018 roku sklep Profryz.pl, choć nie mający długiej historii w internecie to od początku rozwija się prężnie. Każdego dnia dbamy o zapewnienie naszym klientom coraz to lepszej jakości realizowanych zamówień, gdyż Państwa zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Pragniemy, aby sklep w pełni spełniał oczekiwania klientów, dlatego ciągle ulepszamy jego funkcjonalność, dodajemy pomocne artykuły tematyczne, powiększamy asortyment kosmetyków, narzędzi, akcesoriów, a także mebli fryzjerskich.

Dużą uwagę przykładamy do zapewnienia naszym klientom szerokiej oferty kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji i stylizacji włosów, a także profesjonalnej koloryzacji oraz wielu innych produktów. Ponadto zawsze dbamy o konkurencyjność naszych cen. W ofercie naszego sklepu można znaleźć między innymi oryginalne i coraz częściej doceniane przez klientów, produkty marki – Cece of Sweden.

Obserwując i analizując zmieniający się rynek kosmetyków, potrafimy ocenić Państwa potrzeby i oczekiwania, które macie wobec naszego sklepu. Biorąc pod uwagę powyższe, znaczną część naszego czasu poświęcamy na zagłębianie się w niesamowity świat urody. Przez aktywne uczestnictwo w ciągle zmieniających się trendach modowych, dbamy o dostarczenie klientom markowych produktów, które wybrane zostały przez naszych specjalistów.

W naszej firmie panuje rodzinna atmosfera, która przekłada się na najwyższy standard realizacji zamówień. Masz pytania? Pisz śmiało. Z przyjemnością na nie odpowiemy.

Zależy nam na oferowaniu jedynie profesjonalnych i oryginalnych produktów fryzjerskich oraz kosmetycznych. Dlatego w ofercie naszego sklepu Profryz.pl mogą Państwo znaleźć ponad 30 topowych marek jak: Cece of Sweden, Kerastase, Loreal, Wella, Alfaparf, Goldwell, Joico.